Hlavní menu

Přihlášení do systémuFrýdštejn - noční soutěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:40
 


noční Frýdštejn A pojedeme na Frýdštejn na 12. ročník pohárové noční soutěže. Zde se sejde vždy velmi početné startovní pole. Letos to bylo v kategorii žen 14 družstev a v mužích 32 družstev. Ženy nastupovaly opět jako sedmé. V této době neohroženě vedly Huťandy a naše holky ji to chtěly překazit. Útok se jim povedl i před zádrhel na levém proudu, kde Bára musela „shodit terč“ ze vzdálenosti cca. 10-12 m!! – Povedlo se a časomíra se noční Frýdštejn zastavila na čase 23,79 s. Nakonec z toho bylo vynikající 2. místo právě za Hutí. Chlapi nastupovali až jako 21. Poprvé jsem „dělal“ koš za běhu, neboť Michal si provedl 2 spoje. Byl jsem trochu nervózní, ale myslím si, že čas vhození koše do vody 4,2 s a voda z mašiny v čase 8,35 s nejsou vůbec špatné. Michal však při spojích na základně neplatně ztratil a další ztráta nastala při běhu přes pískové hřiště. Nakonec musel Michal ukázat také svoji kvalitu a nastříkat terče trochu později než. Tomáš ( 17,11s), ale výsledný čas také není špatný. V konečném součtu z toho bylo nakonec 8. místo a opět jako u žen body do Jablonecké ligy. noční Frýdštejn