Hlavní menu

Přihlášení do systémuOkresní soutěž - Velké Hamry 23.06.2007 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:40
 


OS Hamry Je sobota 23.6.07 a naše družstva jedou do Velkých Hamrů na hasičskou soutěž. Přihlásili jsme se však pouze na memoriál Lídy Hnykové a Miroslava Kučery. Na začátku soutěže probíhala soutěž jednotlivců na 100 m překážek. Naše družstva začínala až štafetami. Ženy nastupovaly s povědomým číslem 4 a muži 7. Po štafetě byly 4. a muži 1.- to bylo v memoriálu. Pak začaly útoky. OS Hamry Počasí začalo hrozit pořádnou průtrží. První šlo Jistebsko a druhé Tepete a právě v nich začal problém s pravým terčem. Problémy pak mělo s terčem každé mužské družstvo. Nevyhnulo se to ani nám a to nám ještě lilo jako z konve. Dle nahraného záznamu měl Michal nastříkaný terč za 34.3 s a Tomášovi se to nakonec povedlo za 42.6s. Ale to nejméně 10s terč stále přetékal ale nesepnu. Nakonec terč opravili a v útoků žen bylo již vše v pořádku. Naše holky útok „sfoukly“ za 30,82 s a nakonec v memoriálu obsadili 2. místo. Chlapi v OS Hamry memoriálu skončili 3. Při závěrečném vyhlašování výsledků se vyhlašovaly místění v Jablonecké lize za r. 2006. Velký úspěch dosáhly naše ženy, neboť za rok 2006 Jabloneckou ligu vyhrály. Muži skončili ve stejné soutěži na 2. místě. Nyní se pomalu budeme připravovat na další noční soutěž, která se koná v Podůlší a hlavně začneme připravovat „naši hasičskou soutěž“ kterou pořádáme 5.7. od 14 hodin. OS Hamry