Hlavní menu

Přihlášení do systémuOslava narozenin 18.8.2007 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:46
 


Je sobota 18.8.2007 a my jdeme na oslavu narozeni naší „košařky“ Marcely Krupkové, která 21.8. 2007 oslaví své….. narozeniny (čtenáři jistě pochopí, proč neuvádím věk ženy ) a našeho „proudaře“ Michala Krupky, který 22.8. 2007 Narozky oslaví své 20-té narozeniny. Postupně se scházíme u sokolovny a podepisujeme se na přání oslavenců. Když už jsme všichni pozvaní na místě, začínáme předávat dárky. Marcela dostává příbory a misky, Michal dřevěnou motorku se Narozky „sajdou“ na které je cisternička na kořalku a tento dárek má od Štěpky. My ostatní jsme mu zakoupili vodní dýmku, a příslušenství. Šok však způsobuje zpráva, že již jednu dostal od mámy. Co naplat, vracet ji nebudeme. Na rožni se otáčí kýta a popíjí se pívečko, někdo si dá kávu a zákusek. Mezi „sladkým“ jednoznačně vyhrává „červená buchta Narozky s jahodami a želém“ S přibývající hodinou se značně ochlazuje a tak se přesouvají někteří do šenku, aby vyzkoušeli vodní dýmku. Funguje prý znamenitě. Vystřídalo se „ na ní“ snad 10 přítomných. Kolem 22:00 hod se pomalu rozcházíme do svých domovů, neboť ráno v 8 hod vyrážíme do Albrechtic na HS s názvem „ O zlatou proudnici“ takže dobrou noc…. Narozky