Hlavní menu

Přihlášení do systémuHS Benešov u Semil 1.9.2007 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:50
 


Benešov Je něco málo minut po poledni a část nás nasedá do Avie a vyrážíme na další HS. Tentokrát do Benešova u Semil na poslední podnik „podkozákovské ligy“. Schází se nás zde celkem 15 mužských a 10 ženských družstev. Naše holky jdou na start s pořadovým číslem „2“ a chlapi s „8“. Počasí je takové nijaké, chvíli to vypadá na déšť,pak zase svítí slunce. Holky rozeběhly útok dosti slibně a čas 10,5s,kdy voda šla dopředu z mašiny naznačoval výborný čas. Tentokrát si ale vybraly špatný den obě proudařky,Bára na „levačce“ a Lucka na „pravačce“ – záskok za nepřítomnou Radku. Vodu vpředu měly na 17,55s, Benešovale flákaly to sem a tam a tak nakonec z toho byly časy L=22s P=24,21s, což za velký úspěch. Muži startovali jako osmí a před nimi se předvedly Jinonice,Podůlší B,Tatobity,Mříčná ……. Jasně vedly Jinonice s časem 15,06s a za nimi bylo Podelší B s 15,34s. Útok jsme také rozeběhli slibně, košař byl od komentátora pochválen za „pěkný koš“, Luky roztáhl béčka rovněž výborně, ale i zde se nedařilo nějak jednomu proudu. Tomáš napravo praštil čas 16,05s,což bylo výborné,ale Michalovi se nějak ruce „porozmáchly“,nejdříve doprava,pak doleva a pak teprve na cíl a byl z toho čas 17,22s. V konečném hodnocení mužů také šesté místo a body do P.L.
Po vyhlášení výsledků závodů a celkových výsledků v P.L. byl připraven „sranda závod“. Byla Benešov štafeta čtyřčlenných družstev, kde 1. spojoval 6 hadic, 2. musel sníst natvrdo uvařené vejce, 3. musel dojet s trakařem a ruční stříkačkou na místo a shodit plechovku proudem vody a 4. musel vběhnout do půli Jizery.zde vypít 0,3l piva a doběhnout do cíle. Zde jsou jména našich bojovníků: Standa Toman, Luky Krupka a Fanda s Davidem Bartákovi.
Tato parta byla nejlépe sehraná a hlavně Luky na druhém úseku s vajíčkem svedl urputný ale zato úspěšný boj, Fanda na trojce,kdy pumpoval jako zběsilý,ale i Standa,který měl navíc navíc na očích (silně) dioptrické brýle a i David se zhostili svých úkolů na jedničku a dovedli tým Vlastiboře k vítězství. Jako jediní z devíti družstev se dostali pod 2 minuty a to s časem 1,43min. Odměnou jím byl balíček plný uzenářských dobrot. Na cestě domů jsme ještě mezi Prosečí a Semily viděli ošklivou dopravní nehodu dodávky,která vylétla ze silnice a zastavila se až o strom. Doma jsme vyložili materiál a dohodli se, že v neděli v 16:00 bude trénink,neboť 8.9.2007 jsou v Tanvaldě slavnosti, kde součástí je také HS, ale v mužské kategorii to bude na 3B a na „nalejváky“,což jsme letos absolvovali pouze 1x,takže je potřeba to trochu napilovat. Takže 8.9. v Tanvaldě…