Hlavní menu

Přihlášení do systémuO putovní pohár obce Jílové 22.9.2007 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:52
 


„O putovní pohár obce Jílové“
Na sobotu 22.9. připadla naše poslední soutěž v r. 2007 a tou byla soutěž „O putovní pohár obce „Jílové“. Obě naše družstva jela do sousední obce obhajovat loňské vítězství. Sešlo se zde 13 družstev mužů, 5 družstev žen a 5 družstev dětí. Po příjezdu naše holky musely řešit problém kde si půjčí levou proudařku. Nakonec u holek zaskakovala proudařka z Bratříkova a na oplátku Radka šla pomoct bratříkovačkám. Děvčata nastoupila jako druhá. Útok se povedl a čas 22,19s byl příslibem dobrého umístění. Jako páté však nastoupily děvčata z Bratříkova a těm se povedl útok ještě o 1s lepší než našim ženám a tak na naše družstvo žen zbylo „pouze“ druhé místo,což bylo uspokojující. chlapi nastupovali jako sedmí. Předsevzetí našich mužů bylo, dostat se aspoň na „bednu“. Po odstartování byl „zadek“ v pohodě,odběhnutí ze základny dobré,ale „jílovská mezička“ provedla svoje a tam Fanda musel ubrat a následně přidat plyn,aby proudaře „nevyplavil“,takže konečný čas byl 16,99s. Přitom diváci nám tleskali za výborný výkon,ale my věděli,že to mohlo být daleko lepší. po nás nastupovali však ještě Jesenný,Jirkov a Bratříkov. A právě poslední jmenovaný manšaft předvedlo jako poslední družstvo nejlepší útok a časem 16,48s si zajistil první místo a nás odsunul na konečné druhé. Takže jsme opět s děvčaty udělali „double“,ale jen na druhých místech. Po HS se konala ještě dodatková soutěž v hodu pivním sudem. Té jsme se však nezúčastnili a všichni jsme se odebrali do Vlastibořské sokolovny, kde se pořádá oslava narozenin Davida (30) a Standy Sochora (45).