Hlavní menu

Přihlášení do systémuOslava narozenin Davida a Standy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:53
 


Oslava narozenin Davida Bartáka a Standy Sochora ml.
Narozeniny Po HS v Jílovém jsme se sešli u sokolovny ve Vlastiboři, abychom společně uctili 30-té narozeniny Davida Bartáka a 45-té narozeniny Standy Sochora ml. již od poledne Standa a Milan připravovali selátko na večerní pařbu. My jsme „dorazili“ po 18. hodině. V té době už selátko jevilo známky požiratelnosti. V sokolovně se také podávala káva a k ní výborné věnečky s krémem a šátečky s tvarohem a nebo ořechy. Také výborné chuti. k zažehnání žízně z pípy Narozeniny proudila svijanská 11°. Večer kolem 20:00 hodiny byly nality frťany k přípitku a předány gratulace. Tentokrát jsme to ale s dárky pro oslavence trochu podcenili a tak jsme tedy předali oboum oslavencům finanční dárek. kolem 21. hodiny dorazil z Jílového Láďa Kouřil,který se v Jílovém po soutěži ještě tak trochu přetahoval prsty a jak nám sdělil,tak prý úspěšně. Jardovi zachutnaly věnečky tak hodně, až jsme si v jednu chvíli mysleli že sní celé plato. Narozeniny Byl nasoukán v okýnku kuchyně a několikrát opakujíce „Kurňa to je ale dobrota“ vychutnával věnečky. okolo 23. hodiny jsme se začali pomalu rozcházet do svých domovů,neboť ráno museli kluci do lesa pro dříví.