Hlavní menu

Přihlášení do systémuOdvoz dřeva, selátko, chlupaté knedliky, zelí, focení... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:54
 

 

Odvoz dřeva; selátko, chlupaté knedlíky a zelí; focení po sezóně u sokolovny ve Vlastiboři…
Focení Ráno v 9:00 se kluci sešli v lese. Fanda měl půjčenou Liazku na odvoz dřeva – 1x Tanvald, 1x Jistebsko, 1x Jirkov. V lese se sešli – Jarda, Fanda, David, Tomáš, Láďa, Luky, Michal, Standa, Jindra. Roman se dostavil až na třetí fůru, neboť byl slunný den a potřeboval natřít podhledy. Po naložení třetí fůry jsme se zastavili u sokolovny. Od Marcely jsme měli přislíbené chlupáče, prasátko a zelíčko. Po tomto nedělním dopoledním zápřahu to byl opravdu balzám na znavené tělo. Po jídle jsme odvezli poslední auto do Jirkova a šli jsme domů s tím,že se před 18.hodinou Focení sejdeme u sokolovny,abychom pořídili pár fotek společně s naší MÁŇOU po ukončené sezóně 2007 (která se v říjnu odváží na Moravu),a místo ní přivezeme novou Máňu,ale již dvoulitr). Nakonec jsme se jakžtakž sešli až těsně před 19. hodinou,sluníčko už samozřejmě nesvítilo,ale i tak si myslím,že to jsou vcelku zdařilé snímky…