Hlavní menu

Přihlášení do systémuCZ+SK Disco Bozkov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 20:55
 


Disco Bozkov
Inu plakáty nám oznámily že se chystá Československá dýza v Bozkově, tak asi víceméně nebylo co řešit,neboť je tato akce velmi uznávaná v širokém okolí. Sraz jsme určili,z důvodu očekávaného návalu do sokolovny,již v 19:30 u hasičárny kde se mělo rozhodnout jestli pojedeme Avií nebo autama. No Fanda něco řikal že by měli s námi jet zpátky Jirkováci tak se jednoznačně zvolila Avie. Tam nás jelo 9 –Fanda, David ,Standa S., Ladik, Tomáš,Barča s Radkem (na které se málem zapomnělo,ale naštěstí jsme je ještě nabrali u zvoničky) Jirka s Jarkou a Michal který dorazil o něco déle,se dvěma kamarádkama. Koupili jsme pivka a zabrali stůl naproti vchodu. Do desáté hodiny jsme se pozvolna napájeli chmelovým mokem a Michalovou zelenou,kterou dovalil od svátku a docela příjemně se bavili. Počínaje desátou hodinou,přidala hudba jak na úrovni hlasitosti,tak na úrovni hudebních žánrů a bylo jasno…Fanda vstal,vzal Tomáše,Barču Michala a holky a šlo se pařit. Hudební výběr byl vskutku rozmanitý,hrály se největší pecky od Michala Davida,přes Olympiky, Divokýho Billa, DeBill Heads, Mira Žbirku,Vysací zámek až po českou polku.
Padla jedenáctá a vtom se nahrnuli do sokolovny Jirkováci, „se vší parádou“ a večer začínal nabírat na obrátkách.Občas to sice vypadalo že trávíme více času v kořalně nežli na parketu,ale to sme naštěstí tak nějak ustáli…skoro až na Michala na kterýho se kluci tak trošku smluvili - že ho každej pozve k jeho svátku na kořalu,když už ale kolem dvanáctý sotva stál na nohách,tak toho raději nechali. ? naštěstí to ještě rozhejbal. Mno pařilo se jako o život a večer byl fakt luxusní,tu a tam byl sice nějaký konflikt,ale všecko se vyřešilo tak nějak v mezích normy. Z Jirkováků dorazili kluci Berkovi,Koťas,David Hušek,Dandys, Kája s Kájou, Toncek, Pavel Šimků a to je asi tak všecko…
Odjížděli jsme vskutku až když se rozsvítila světla v sále a dohrávaly poslední songy. Kupodivu jsme se všichni do Avie nacpali a vyrazili směr Vlastiboř přes Železný Brod a Jirkov kde jsme vyložili Jirkovskou chásku a jeli dom. Po cestě jsme si zanotovali a musim říct že sranda byla ještě na korbě…aspoň teda ze začátku. Dorazili jsme až kolem půl páté hodiny ranní,kdy nás Fanda obětavě rozvezl do svých domovů.
No a kdo byl přítomen,tak si určitě nemohl nevšimnout šestapadesátiletého tanečního nadšence s kloboučkem a brejlema, (jakéhosi Edy ze Smržovky) ne náhodou dostal od nás přezdívku Felix, který pařil doslova jako o život – rozjížděl to v kuse od půl desáté až do druhé hodiny ranní,a jako že se s tím nemazal! Akce to byla naprosto bezvadná a je veliká škoda,že jsme nejeli kompletní,neboť to opravdu nemělo chybu. A hlavně musím podotknout že za naše holky tam jela POUZE Barča, takže holky koukejte s tim něco udělat ;-) takže……
AŤ ŽIJE BOZKOV!!!