Hlavní menu

Přihlášení do systémuSilvestrovská noc 2007 / 2008 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Michal   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 21:03

Silvestrovská noc 2007-2008


 Je 31.12.2007 a my se po roce opět scházíme v naší sokolovně ve Vlastiboři, abychom přivítali nový rok 2008.Do sokolovny přicházeli jak domácí, tak i "přezpolní", např z Jílového, Radčic a početná partička dorazila i z Jirkova.Hudební projekci zajišťoval tak jako každý rok Michal a šlo mu to velice dobře. V průběhu silvestrovské oslavy so mohli přítomní zavzpomínati na svá "taneční",neboť občas prolétla reproduktory polka,valčík nebo mazurka.

Pivo víno a kořalka tekly proudem,takže snad jediná "hlava" nezůstala střízlivá. Bohužel byl jsem mezi nimi i já, takže o nějakým velikým rozepisování o

Silvestru 2007/2008 nemůže být ani řeč. Je pravda, že pár "abstinentů" se našlo a zaplať za to, alespoň byl někdo schopen ráno sokolovnu zavřít a vyprovodit účastníky zábavy.

FOTKY:  ZDE