O Jílovský putovní pohár PDF Tisk Email
Neděle, 20 Září 2009 10:46

O Jílovský putovní pohár

V sobotu odpoledne se v sousedním Jílovém konal již 4.ročník HS "O Jílovský putovní pohár".Pro nás to znamená rozloučení se s letošní hasičskou sezónou a jak jsme doufali, co možná nejlepším výsledkem.Startovka byla předzvěstí kvalitní úrovně soutěže(Jirkov,Malá Skála,Tatobity,Bukovina,Jesenný,Bratříkov,Roudný,Jablonec n.J.,Tanvald Šumburk).V ženské kategorii se vyskytlo docela dost "zádrhelů" při provedeném útoku.Bohužel se nevyhnul ani holkám z Vlastiboře,kdy nejdříve vypadla z ruky pravé proudařce (Aneta z Bratříkova) špička,útok ale dokončila,i když byl čas přes 25 s a nakonec Štěpka vytáhla savici z kádě a koš na ni chyběl.Takže jako minulý rok to bylo pro naše ženy N.Vyhrály ženy z Bratříkova před Malou Skálou a třetí byl Tanvald Šumburk.Chlapům se zadařilo,dobrý koš a náběr,voda dopředu na 7,8 a výsledný Tomášův čas 15:77(Michal měl 15:22-je to jeho rekord) nám dával naději na dobré umístění,zvláště,když favorité kazili.Jen jediné družstvo bylo ještě rychlejší než my a tím byl Jirkov.Ale i tak jsme byli velice spokojeni s 2.místem(již potřetí ).Za námi na 3.místě skončilo družstvo mužů z Jesenného.Ještě musím podotknout,že i v Jílovém se dá "bouchnout" 14!!!(Kuba z Tatobit dal 14:88 s).Takže z naší strany bylo loučení s hasičskou sezónou r.2009 úspěšné.