Hlavní menu

Přihlášení do systémuSETKÁNÍ VLASTIBOŘÁKU PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 20 Říjen 2009 19:04

 

Setkání severočeské a jihočeské Vlastiboře 17.10.2009

V sobotu 17.10.2009 k nám po pěti letech přijeli přátelé z jihočeské Vlastiboře.Setkání se mělo uskutečnit již minulý rok,ale nakonec navrhované termíny návštěvy "padly",takže to vyšlo až letos.Každého jistě překvapila sněhová nadílka 15.-16.10., v tuto dobu je sníh poněkud zřídka a proto jsme měli i několik telefonátů,jak to u nás vypadá???Nakonec se počasí trochu umoudřilo a cestě k nám nic nebránilo.Příjezd byl naplánován na 15.hod.,ovšem i "starší" Karosa umí jet rychleji než se předpokládalo a tak někteří z nás přicházeli k OÚ v době,kdy zde již Jihočeši postávali před autobusem.Každý jsme vzal domů "toho svého" a večer se vypravili do místní sokolovny na taneční zábavu.K tanci a poslechu hrála skupina RYTMA z Jablonce n.N.Večer se opravdu vydařil,zvláště pak překvapení v podobě "Irských sester",které předvedly své taneční vystoupení, za něž sklidily bouřlivé ovace.Všem se na akci líbilo,o tom svědčí i fakt,že poslední hosté se odebrali domů až v ranních hodinách.V neděli odpoledne jsme se v sokolovně sešli opět,zavzpomínali na "staré dobré časy",vyslechli si proslovy zástupců obou obcí a kolem 16 hod.se rozloučili s našimi přáteli z jižních Čech.Za rok se sejdeme v jihočeské Vlastiboři.

FOTO: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/34_Setkani_Vlastiboraku/

                                                                                                                                                   RP