Hlavní menu

Přihlášení do systémuŠtěpánská zábava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Roman Paldus   
Pátek, 08 Leden 2010 19:52

 

                    Štěpánská zábava v Jílovém

Je 25.12. a naše partička se vydává do sousedního Jílového na tradiční Štěpánskou zábavu.Naše sešlost čítá 15 odvážných,kteří si chtějí "trochu odpočinout od vánoční pohody".Letos  zde sice nebyla tak početná účast tanečníků,ale i tak byl sál slušně zaplněn.Tradičně pro všechny přítomné připravili domácí bohatou tombolu,ve které se i na nás usmála štěstěna-vánoční ozdoby,poukázka na odběr obilí( je libo žito či pšenku????),stěrková hmota,trocha té voňavky,upomínkové předměty a krásné velké zrcadlo(přežilo-li cestu domů???!!!....).Zábava probíhala opravdu ve velkém stylu a domů jsme taky nemuseli "po svých",neboť nás Fanda opět rozvozil.Takže za rok opět v Jílovém........

                                                                                                                        RP