Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Nouzov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 29 Srpen 2010 13:28

                        21.8.2010 PKL v Nouzově

Tak konečně i družstvo mužů z SDH Vlastiboř se postavilo "na bednu" v PKL a stalo se tak 21.8.2010 v Nouzově.Počasí bylo jako vymalované a tak jsme ráno po osmé hodině odjeli do Nouzova.V ženách si Radka zaběhla pravý proud za Podmoklice(3.nejrychlejší sestřik v kategorii žen) a nakonec s nimi brala bronz za 3.místo v ženské kategorii.Našim holkám se už tak nedařilo,trochu pomalejší koš(podklouznutí košařky) a prostřik na levém proudu(zapůjčen z Podmoklic)znamenal výsledný čas 20:59s a konečné 10.místo.Muži si opět museli "zapůjčit" dva posty z jiného družstva(L proud a rozdělovač z Benešova u Semil).Opět byl problém na koši,takže voda šla později a výsledný čas 16:62s nedával moc velkou naději na dobré umístění,i když v tu chvíli jsme vedli před Bozkovem B,neboť dnes se favoritům právě moc nevedlo(Libuň,Jinolice,Podůlší A i B,Tatobity,Jirkov,Vesec....).Chvíli po nás nastupovali kluci z Mladějova a dali "patnáctku",čímž nás odsunuli na 2.místo.Další družstva pak kazila jak "na běžícím pásu" a tak před posledními dvěma družstvy(Jesenný a Jirkov) jsme začali tušit,že na nás zbydou tak nepopulární "brambory".Ale když Jesenný svůj útok pokazil a Jirkov útok nedokončil,mohli jsme začít slavit 2.místo,což je náš historický úspěch.A že jsme si to užili........

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/PKL_Nouzov_2010/ 

                                                                                                                       RP