Hlavní menu

Přihlášení do systémuFNC Jesenný PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 29 Srpen 2010 13:45

21.8.2010 - 4.kolo FNC v Jesenném

V Jesenném proběhlo závěrečné 4.kolo nočních soutěží FNC a děvčatům z SDH Vlastiboř šlo o stupně vítězů v celkovém seriálu.Nervozita cloumala téměř všemi.Holkám se útok celkem vydařil (P proud 20:12s a L proud 20:16s)a dlouho se "hřály" na 1.místě.Pak svůj útok pokazily holky z Jeřmanic a naše děvčata už věděla,že nemohou být celkově horší než druhé.Krásné Vsi u Liberce se ale útok povedl lépe než Vlastiboři a tak konečné pořadí v seriálu FNC bylo:1.Krásná Ves,2.Vlastiboř, 3.Jeřmanice.Nám mužům se útok nepovedl dotáhnout do konce,neboť Tomášovi na P proudu vypadlo céčko a tak "skončil" s velkým uzlem v místě rozdělovače.Holky si nakonec tento večer odvezly dva poháry - za 5.místo v Jesenném a za 2.místo celkově v FNC.A oslavy si  pěkně užily......

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/FNC_Jesenny_2010/ 

                                                                                                                       RP