Hlavní menu

Přihlášení do systémuHS v Košťálově PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 31 Srpen 2010 17:46

            "Memoriál bratra Jaroslava Suchardy"v Košťálově

Po roce jsme se opět zúčastnili HS v Košťálově,která je součástí Semilského poháru.Počasí opět zaúřadovalo-vytrvalý déšť vykonal svoje,i když odpoledne už tak nepršelo,terén byl stejně pěkně "nacucaný" a okolo cvičiště se člověku nejlépe chodilo v holinách. Poslední dva ročníky se nám zde vcelku dařilo(muži zvítězili v r.2008 a ženy o rok později).Letos to moc dobře nedopadlo ani pro jeden tým.Ženy měly zádrhel na koši a sestřiky také nebyly moc excelentní,ovšem muži dopadli ještě hůře,neboť jejich útok zastavila závada na materiálu.Utržené béčko od mašiny znamenalo konec nadějím na dobrý výsledek.To,že košař dokáže sám nabrat vodu do savice, předvedli Roman se Standou,neboť "nalejvač" na startu podklouzl(nebyl jediný komu se to stalo) a tak nestihl zachytit konec savice,vodu se však podařilo dopředu dostat,ale na béčku se udělal uzel a ten způsobil již zmíněné roztržení béčka.Ženy nakonec skončily na nepopulárním 4.místě a chlapi  již podruhé za sebou  útok nedokončili!!!

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/25_JL_Jirkov_2010/ 

                                                                                                                                  RP