Hlavní menu

Přihlášení do systémuJL Jirkovská proudnice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 28 Září 2010 17:33

 

                       " Jirkovská proudnice" - JL

4.září 2010 proběhla HS "O Jirkovskou proudnici",která je zařazená do seriálu HS Jizerské ligy.I my jsme se účastnili a muži opět zklamali.Postaral se o to košař,kterému koš vypadl ze savice a než ho stihl našroubovat,tak se už proudaři u terčů otáčeli,co se to vlastně "na zadku" děje??!!Čas přes 26 s na sklopky byl strašnej a v konečném pořadí to znamenalo 3.místo od konce.Ženám se útok celkem vydařil,čas 20:26 s je nakonec "usadil" na 7.místo.Škoda toho "malování" terčů,mohlo to dopadnout mnohém líp.

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/25_JL_Jirkov_2010/ 

                                                                                                                     RP