Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Benešov u Semil PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 28 Září 2010 17:47

                   9.kolo PKL  -  Benešov u Semil

Nezdary pokračovaly i druhý den "po Jirkovu".V Benešově u Semil proběhlo 9.kolo PKL.U žen si řádný kus smůly vybrala béčkařka,která se už na základně málem srazila s L proudařkou a pak si přidupla béčko a následně se poroučela na zem.Proudařka na pravém proudu pak byla tak daleko od terče,že nebylo možné jej "shodit",takže si holky odvezly z Benešova "N".Mužům se "pomstil" už na základně materiál,a to když L proudaři popadalo céčko a proudnice,takže vyběhl od základny jako poslední a s výsledným časem 20:74s na nás žádné body nezbyly.Prostě opět jeden "vydařený" víkend.....

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/27_PKL_Benesov_u_Semil_2010/

                                                                                                                      RP