Hlavní menu

Přihlášení do systémuHS Tanvald PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 28 Září 2010 18:26

 

          "O putovní pohár města Tanvald"  - 15.ročník

Do Tanvaldu jsme jeli tak trochu s obavami,co se "zase stane"??!!.Ženy běží klasicky na 2B,ale muži chodí na 3B a to nás moc "nebaví",tedy hlavně proudaře.Ale poslední 3 ročníky se nám vydařily a muži byli vždy "na bedně".Po kategorii dětí nastoupily ženy a naše šly jako první.Holky si musely zapůjčit proudařku na P stranu a ta neměla svůj den.Proudařky dostaly vodu trochu rychleji a navíc P proudařce vypadlo klubko a tak nestihla doběhnout,ale nakonec časomíru zastavila,ovšem čas 23:74s moc nadějí na dobrý výsledek nedával.Nakonec se štěstěna přiklonila na stranu našich holek a bylo z toho 3.místo.Mužům se tentokrát útok na 3B povedl.I když to nebyla "19" jako před 2.roky,tak výsledný čas 20:41s nás držel dlouho na 1.místě.Pak však "zaúřadovali" kluci z Čeložnice (JM,Hodonín),kteří nastupovali jako poslední družstvo v mužské kategorii  a časem 18:83s nás odsunuli na 2.místo.Takže vystoupení hasičů Vlastiboře dopadlo opět úspěšně v obou kategoriích.

 FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/28_Tanvald_2010/

                                                                                                                    RP