Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL v Bozkově PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 28 Září 2010 18:56

                    10.kolo PKL v Bozkově (závěr PKL)

Tradičně závěrečné kolo PKL proběhlo v Bozkově.Bylo překrásné slunečné počasí.V kategorii žen se stal při startu našich holek "úkaz",který se jen tak na HS neuvidí.S výstřelem se rozeběhly k základně nejen hasičky z Vlastiboře,ale i vedle stojící jeden z rozhodčích a tak když se proudařky otočily a chtěly bežet k terčům,přebíhajícího rozhodčího malinko"sundaly".Samozřejmě útok byl zastaven a po menších zmatcích se startovním pořadím byly děvčata z Vlastiboře odmávnuta podruhé.A útok se jim vydařil znamenitě,Martina na L straně zastavila čas na 19:13s a pravá proudařka(z Podmoklic) zastavila časomíru na 19:59s.Holky nakonec skončily na 7.místě(na 3.místo jim chybělo pouhých 11 setin).My jsme nakonec sehnali na L stranu proudaře z vítězné Čeložnice(sobota v Tanvaldu).Dal pěkných 15:88s,Tomáš na P straně trochu "promaloval",takže výsledný čas 17:41s nás nakonec usadil na 11.místo.Celkově v ročníku 2010 PKL se ženy Vlastiboře umístily se 43.body na 13. místě a muži s 29.body na 17.místě.

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/29_PKL_Bozkov_2010/

                                                                                                                     RP