Hlavní menu

Přihlášení do systémuJílovský pohár PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 28 Září 2010 19:11

 

                          O Jílovský pohár 2010

V Jílovém se potvrdilo to,že letošní sezóna pro nás byla jedna velká mizérie.Ani jedno naše družstvo HS v Jílovém nedokončilo.U holek Lucka "zadupla" Radce céčko a pak už to z takové vzdálenosti nešlo "sestřelit".U mužů "zklamalo"nalejvání,s mašinou to houpalo a navíc než L proudař(Tomáš z Roudného) mohl sundat terč,bouchlo céčko a bylo po srandě.Už kvůli "našemu" Tomášovi jsme chtěli udělat dobrý výsledek,neboť to byla jeho poslední soutěž na postu P proudaře(od příští sezóny to budou béčka).Poprvé tedy hasiči z Vlastiboře odjížděli z Jílového "s prázdnou"!!!

FOTO ZDE: http://michalkrupka.rajce.idnes.cz/30_Jilove_2010/ 

                                                                                                                         RP