Hlavní menu

Přihlášení do systémuMikulášská nadílka PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 12 Prosinec 2010 12:49

 

           MIKULÁŠSKÁ  NADÍLKA 

 V sobotu 4.12.2010 od 14.hodin uspořádalo SDH Vlastiboř ve spolupráci s obecním úřadem v sokolovně tradiční "Mikulášskou nadílku"pro děti.Na to,že z pátka na sobotu bylo v noci až -17°C,podařilo se Standovi a Marcele sál "vyhřát" na příjemnou teplotu.Jako každý rok byly pro děti připravené různé soutěže,tombola,otrhávání sladkostí a samozřejmě i příchod Mikuláše se svým doprovodem.Hudební kulisu nám jako každý rok obstaral Michal. Každé dítě odříkalo básničku nebo zazpívalo písničku(někteří se alespoň pokusili....)a za to je Mikuláš s Andělem obdarovali balíčkem plný dobrot...A kdo zlobil,toho odnesli Čerti(bohužel jen na chodbu...).Všem se akce v sokolovně velice líbila a my se budeme snažit tuto tradici neporušit a "Mikulášskou nadílku" uspořádat i v příštím roce.....

FOTO ZDE: http://paldinno.rajce.idnes.cz/Mikulas2010/