Hlavní menu

Přihlášení do systémuZávody na bobech PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 24 Duben 2011 12:56

 

                        ZÁVODY NA BOBECH VE VLASTIBOŘI

 Jelikož se závody na bobech v sousedním Jílovém neuskutečnily,uspořádali jsme je u nás ve Vlastiboři na kopci pod OÚ.Dráhu jsme ani nemuseli připravovat,neboť denní sluníčko a večerní mráz to vše udělaly za nás.Dráha byla tvrdá jako beton,až jsme měli obavy,jak to ti "prckové" dole vlastně dobrzdí.Obavy však byly zbytečné.Po pár jízdách již všichni "piloti" věděli,kde začít brzdit.Závodů se účastnilo celkem 18 závodníků, a to i z řad pořadatelů.O karamboly nebyla nouze,ale všechny naštěstí dopadly bez větší újmy na zdraví.Byly vyhlášeny celkem 4 kategorie, nejmladšímu závodníkovi byly 4 roky a nejstaršímu už přes 60 let.O občerstvení se postaraly naše hasičky,nejvíce šly na odbyt teplé nápoje.Po závodech přišlo na řadu vyhlášení těch nejlepších a předání diplomů a cen.Toto odpoledne se vydařilo a bude-li chuť zazávodit si i příští rok( a samozřejmě i sníh),určitě to zopakujeme.

                                                                                                                               RP

FOTO: ZDE