Hlavní menu

Přihlášení do systémuSezona 2011 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Čtvrtek, 03 Listopad 2011 19:43

 

         SDH VLASTIB - SEZONA 2011

Sezona HS 2011 je za námi a nezbývá,než zrekapitulovat úspěchy:-)))) i neúspěchy:-(((( našeho SDH.Po soutěži ve Vlastiboři začal "kolotoč" soutěží prvním dílem FNC v Dlouhém Mostě.Víceméně soutěž proběhla v pohodě,bylo ale znát,že zde proběhl první ročník(osvětlení tratě,výpadek elektřiny....:-((()V ostrých mašinách chlapi byli 7., ženy 3. av PS12 muži 4. a ženy 5.Druhý závod FNC proběhl na Frýdštejně.Zde muži obsadili 9.místo a ženy byly 10., v PS12 muži skončili 2.A 2.7.2011 začalo první kolo PKL a to v Podůlší.Soutěže se účastnily od nás pouze děvčata a přivezla pěkné,i když tak nepopulární "brambory".Druhé kolo PKL se konalo v Tatobitech. Muži obsadili pěkné 7.místo,ale ženy měly "pecha jako Brno" a to ,když jsme při jejich útoku zapomněli pustit u mašiny benzín(s výstřikem vody z proudnice motor zhasl a tím i naděje holek - náplastí byl pohárek za "Smolaře dne":-))))...Večer jsme odjeli do Krásné Vsi na již třetí díl FNC.Teplá noc se změnila po půlnoci ve fontánu(lilo jako z konve a k tomu slušná bouřka,ale i v tom se dá cvičit)-rekapitulace- muži 24., ženy 11. a v PS12 byli muži 3.Pro naše holky ta správná soutěž přišla 15.7.2011 na noční PKL ve Vesci. Ani se nechtělo věřit, z jaké dálky proudařky trefily terče, ale časy na proudech (L 17:50 a P 17:85) je jasně poslaly na nejvyšší stupínek.Muži si ostudu také neudělali a nakonec časem 16:56 obsadili 6.místo.Ráno se jelo do Příšovic na 4.kolo PKL a tady se holky "vrátily zpět na zem",jelikož se zjistilo,že trať byla delší,než je předepsaná,měla družstva právo opakovat své pokusy.To bylo pro holky jen dobře,neboť čas z prvního pokusu byl tragický.Druhý útok rozběhly dobře,ale prasklé céčko na L proudu udělalo STOP útoku.Muži se nakonec umístili na 11.místě.Následovala letní pauza a 6.8.2011 se soutěže rozjely opět naplno a to 5.kolem PKL v Košťálově a zase pro naše děvčata úspěšné vystoupení.Časem 18:60 se umístily opět na 1.místě,muži skončili opět jako v Příšovicích 11-tí.Večer jsme odjeli do Nové Vsi nad Popelkou na 4.kolo FNC.Trať je zde malinko!!! do kopce,také časomíra zazlobila a výpadky proudu naštěstí byly odstraněny.Děvčata útok rozeběhla dobře,ale výpadek na P proudu znamenal "N",mužům se také moc nezadařilo a skončili 12-tí(mohlo to být ale lepší).Ale je tady kategorie PS12 a konečně v ní "urvali" chlapi z Vlastiboře 1.místo:-))))).Další týden pokračovala PKL již 6.kolem.V Podmoklicích bylo "tradiční hezké počasí",to už snad nemůže byt jiné....Našim děvčatům to ale  nevadilo a časem 17:66 z prvního rozběhu si vybojovala opět 1.místo.Mužům se vůbec nedařilo(první útok=spadlý koš,druhý útok=špatné nabrání vody),tzn.nakonec až 22.místo a první soutěž bez bodů:-(((((  Večer bylo na pořadu 5.kolo FNC v Jablonci n.Jiz. A holky si vybraly zase část smůly,nezapojené céčko na trojáku znamenalo "N", mužům se zadařilo - 7.místo a v PS12 byli 4-tí.V Nouzově proběhlo 7.kolo PKL a pro naše družstva všechno špatně,ženám tentokrát prasklo béčko,takže opět "N",muži aby drželi "basu" si "N" odvezli taky(špatné nabrání vody a kolaps na L proudu).Ve Vesci u Liberce se uzavíral seriál nočních soutěží FNC a nám šlo v PS12 o stupně vítězů.Děvčata skončila na nepopulárním 4.místě,muži si odvezli "N",ale v PS12 jsme urvali 2.místo a to stačilo na celkové 2.místo v PS12.Takže spokojenost:-))) Družstvo žen jelo zkusit štěstí do Jirkova na soutěž JL,ale i zde byl proti materiál,opět to nevydrželo céčko!!!Kolikátá je to už letos hadice??!!.....Na 8.kolo PKL se jelo do Benešova u Semil a opět si holky "udělaly" radost,neboť vyválčily 2.místo,muži skončili na 9.místě.Za týden se jelo do Tanvaldu,k této soutěži není snad více co dodávat,snad jen, že ženy odjely s "N" a muži s 5.místem.Druhý den byl v Bozkově poslední díl PKL a pro naše družstvo žen to byla opět smolná soutěž.Odpadlé béčko z rozdělovače znamenalo konec nadějím,i když útok holky dodělaly,konečným výsledkem bylo 11-té místo,muži opět špatně a nakonec 15-té místo.V celkovém hodnocení PKL ženy skončily na 6-tém místě a muži na 11-tém místě.17.9.2011 proběhla soutěž v Jílovém a děvčata si odtud odvezla 3.místo,muži skončili na 6.místě.Na "závěrečnou" jsme byli pozváni do Bukoviny u Turnova,resp.do Dolánek u Turnova.Byla to soutěž pro pobavení nás všech,žádný stres,nervozita apod.A moc se líbilo,i počasí vyšlo,jen nám málem shořela naše časomíra,ale povedlo se jí opět oživit.Zkusili jsme ještě jedno kolo JL,a to v Benešově, s výsledkem muži "N" a ženy 6.místo.U holek bylo škoda velkého prostřiku  na P proudu.Musím také zmínit,že od letošního roku běhají na proudech Mirek Charvát(L) a Dominik Kouřil(P) a na savicích je Matouš Paldus.Museli jsme už družstvo trochu omladit:-)))))

                                                                                                                                   RP

foto:http://paldinno.rajce.idnes.cz/FNC_2011-SDH_Vlastibor/

       http://paldinno.rajce.idnes.cz/PKL_2011-SDH_Vlastibor/

       http://paldinno.rajce.idnes.cz/HS_2011-SDH_Vlastibor/