Hasičsko-potapěčský ples PDF Tisk Email
Neděle, 18 Březen 2012 19:19

HASIČSKO-POTAPĚČSKÝ  PLES  2012

První velká akce letošního roku ve Vlastiboři - Hasičsko-potapěčský ples - proběhla 17.března 2012.Tak jako každý rok, začaly  přípravy o pár týdnů dříve, než samotný ples. Popravdě řečeno, již loni na stejné akci se dohodl  termín s hudební skupinou RYTMA. Letošní rok se sešlo podstatně víc tanečníků než minulý rok. Panovala tak obava, kam je vlastně všechny usadíme???. Nakonec, i když není sokolovna nafukovací, se podařilo místa zajistit v dostatečném počtu. Hudební produkce začala úderem 20-té hodiny a trvalo tak jednu serii, než se sál zaplnil tanečníky. Okolo 22. hodiny proběhla ukázka klasických tanců v podání mladé taneční dvojice z Jablonce.  A kdo něco okoukal, mohl to předvést do půlnoci na parketu,.Po půlnoční pauze se střídala směs "moderny" s klasikou,jakou je polka nebo valčík.Přítomní se bavili a z reakcí lze usoudit,že se zábava povedla a příští rok si snad k nám najdou opět cestu. Hudební produkce se tak protáhla až do třetí hodiny ranní a i po jejím skončení zůstal v sokolovně  ještě slušný počet tanečníků ( asi měli stále "žížu":-))))))) ........Na závěr bych chtěl  poděkovat všem sponzorům, Slávkovi za chutné pokrmy , skupině Rytma za hudební produkci , osvětlovačům za nasvícení sálu, tanečnímu páru za předvedené ukázky tanců a pořadatelům z řad SDH Vlastiboř za  vzorný "chod " letošního plesu, ...... prostě všem, kteří přispěli k tomu,že se letošní ples vydařil na jedničku:-)))))))))