Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Košťálov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 05 Srpen 2012 16:52

 

       7.kolo PKL v Košťálově - 4.8.2012

Po dvoutýdenní pauzičce proběhlo 4.8.2012 další kolo PKL a to v Košťálově. Jelikož v pátek slušně na severu zapršelo, dal se očekávat podmáčený terén (nezklamal nikoho). Hlavně pro parkování aut. I nám se podařilo s autem zapadnout a tak chci poděkovat klukům z Jílového, že nás z "pastičky" dostali ven:-))))). Oni naše problémy začaly už ráno a to když jsme zkusili naši "máňu" natočit a startér si ani nehlesl, neboť byl akumulátor na nule:-(((. Problém vyřešil David zapůjčením baterie. Mohli jsme tedy směle vyrazit ku Košťálovu. I když u nás většinou platí, jak jsou problémy již ráno, tak jsou podle toho i výsledky na soutěži???? O problémech s parkováním jsem už psal a tak k vlastní soutěži. Jelikož někteří členi SDH byli na dovolené (jak je toto možné??:-)))), musela na stroji zaskočit Jitka, holky nemělo ani smysl svolávat, zbyly jen 4( v Podmoklicích už snad budou komplet???). Na "palubovku" jsme vyrazili hned jako druzí po Jílovém, start a proběhnutí menší louží, náběr vody a poslání jí dopředu proběhlo vcelku bez problémů a tak jsme čekali, co provedou naši proudaři?? Dominikovi se podařilo krásných 15:88 s, Míra trochu promaloval a tak výsledný čas byl 17:34 s:-((((. Jelikož ani výborným družstvům se tak nedařilo, drželi jsme chvíli i "bednu", ale nakonec jsme se museli spokojit se 7. místem. Pro nás to ale byl úspěch po 3 nedokončených soutěžích. Večer jel náš košař ještě na noční soutěž do Nové Vsi n. P., kde proběhlo 5. kolo FNC. Zde závodil za kluky z Bukoviny a nakonec z toho bylo 4. místo v silných mašinách.

                                                                                                RP

foto:ZDE

video(zdroj SDH Vlastiboř):ZDE(muži 7.)