Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Podmoklice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 11 Srpen 2012 17:20

 

         8.kolo PKL v Podmoklicích - 11.8.2012 

           Vlastiboř M - 1.místo,  čas 14:77 s

Téměř celou noc z 10.8. na 11.8. propršelo a to byla předzvěst dalšího kola PKL, které proběhlo v Podmoklicích. A zde,jak je známo, většinou panuje špatné počasí.A to nezklamalo, neboť jen jsme přijeli, začalo drobně poprchávat:-(((( Nepršelo ale dlouho a po nástupu v 10 hodin už na nás z oblohy vykukovalo sluníčko a soutěž tak mohla začít. První útoky obstaraly ženy a naše děvčata šla ve druhé dvojici společně s děvčaty z Jeřmanic. Útok to byl spíše na jistotu a tak čas nesliboval nějaké dobré umístění. Druhé kolo bylo o poznání lepší , ale i tak v konečném výsledku z toho bylo až 8.místo. Muži Vlastiboře nastoupili v první dvojici společně s Příšovicemi. Po 7. místě v Košťálově jsme tajně doufali v nějaký slušný předvedený čas, ale výsledek předčil očekávání. A že se útok povedl náramně, za to mluví časy obou prodařů - na L proudu dal Míra 14:57 s a na L proudu Dominik zastavil časomíru na 14:77 s:-)))( konečně se oba kluci "sešli"). Ale na startu byla ještě další spousta favoritů. V prvním kole náš čas však nikdo nepokořil a tak jsme mohli nastoupit k druhému pokusu. Opět byl útok rozběhnutý pěkně , ovšem tentokrát Dominikovi vyklouzla proudnice z ruky a tak z druhého pokusu jsme si odnesli "N". A nyní jsme čekali, jak dopadnou ostatní družstva. Žádnému se však náš čas již nepodařilo pokořit a tak jsme mohli slavit naše první vítězství v PKL a zároveň náš rekordní čas - 14:77 s. Jen kdyby bylo takových výsledků více. Nyní nás čeká 9.kolo PKL v Nouzově, tak uvidíme, co naše družstva předvedou.....

                                                                                                      RP

foto:ZDE

video I(zdroj SDH Vlastiboř):ZDE(muži 1.)

video II(zdroj SDH Bukovina):ZDE(muži 1.)