Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Nouzov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 18 Srpen 2012 17:08

 

        9.kolo PKL - Nouzov - 18.8.2012

Slunečná sobota byla ve znamení 9.kola PKL, které se konalo v Nouzově. Na startu se sešlo téměř 30 hasičských družstev. Tradiční náběh k základně a ke kádi do kopce a naopak náběr vody do mašin z kopce slibuje rychlé časy, ale někdy je opak pravdou. Po minulém kole již opadla euforie z našeho 1. místa v Podmoklicích a tak jsme hlavně chtěli útok dokončit v dobrém čase. Jelikož se vlastibořské ženy nedaly dohromady, soutěžili jsme jen v mužské kategorii. Z děvčat si zazávodila pouze Jitka, šla stroj za děvčata z Jeřmanic. Muži nastupovali jako sedmé družstvo."Zadek" se celkem povedl, jen zarážející bylo, že se vodě nechtělo moc dopředu. Proudaři si "prý" museli chvíli na vodu počkat:-((( A když se k tomu přidalo nepatrné omytí terčů, výsledný čas 16:95 s nesliboval dobrý výsledek. Nakonec se z toho " vylouplo" sedmé místo:-))). Krásný útok a zasloužené vítězství předvedli kluci z Maršovic, jejich čas útoku byl 14:73 s, v kategorii žen zvítězilo družstvo žen z Benešova u Semil

                                                                                                                   RP

foto:ZDE

video(zdroj SDH Vlastiboř):ZDE(muži 7.)