Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Bozkov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 11 Září 2012 15:26

 

    11.kolo PKL - Bozkov - 9.9.2012

Že je hasičský areál v Bozkově pro muže z Vlastiboře zakletý, se potvrdilo v neděli 9.9.2012 na již 11. kole PKL. Družstvo mužů jelo do Bozkova kompletní, ženy se musely trochu "poslepit". Chlapi se nechtěli  moc trápit a tak se postavili na startovní čáru jako první v pořadí. Zda-li to byla chyba je otázkou. Útok byl rozběhnutý velice pěkně, rychlý koš a spoj na savicích nedával příčinu neúspěchu. Jaké bylo překvapení, když savice byla naplněná, ale z mašiny se již vodě ven nechtělo???? Jsou to nyní jen dohady, jestli "zklamala" klapka v koši nebo byl problém někde jinde:-((( Jedno bylo jisté, měli jsme "N" a tím se "odstřelili" od bojů o průběžné 5. místo. Časy v mužské kategorii mluví za vše, například čas 15:93 s, kterého dosáhli kluci z Bukoviny, stačil v Bozkově "až" na 12-té místo!!! Jedenáct mužských družstev bylo srovnáno v jedné vteřině. Vlastibořská děvčata nastoupila na start v pořadí jako 11. Malinko zlobil spoj na savicích, ale než se rozvítily terče, podařilo se savice spojit. Čas 19:31 s děvčata z Vlastiboře držel dlouho na 1.místě, ale nakonec se před ně dostaly ještě ženy z Jablonce n.Jiz., resp.Jeřmanic, ale i tak z toho bylo krásné 3. místo:-))) My jsme jen mohli závidět. Trochu to pořadím zamíchá, ale budeme se snažit z posledních dvou závodů "urvat" nějaké ty bodíky, které by nám pomohly v konečném bilancování PKL 2012     

                                                                                                                                                        RP

foto:ZDE

video:ZDE(ženy 3.)