Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Jablonec n.J. PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 06 Říjen 2012 12:41

 

     12.kolo PKL - Jablonec n.J. - 22.9.2012

Špatné počasí provázelo soutěž v Jablonci n.J. Ještěže před začátkem soutěže alespoň přestalo  pršet. Po nezdaru z Bozkova bylo družstvo mužů z Vlastiboře odhodláno předvést kvalitní útok, ale jak se říká - "přání otcem myšlenky" - vodě se nechtělo rychle ven, pak se vedení naplnilo, ale P proudaři to "sáplo" s céčkem, proudnice se mu vysmekla z ruky a bylo po útoku ( 2."N" po sobě!!!):-(((. Děvčata měla zádrhel na béčkách, a tak voda z mašiny na necelých 11 byla opravdu trochu rychlejší, hadice nebyly dostatečně natažené a tak na proudu "lítala hlína". Nakonec ale terče holky shodily, ale čas přes 23 s stačil pouze na 8.místo. Po soutěži v Jablonečku jel Jarda s Romanem odměřit soutěž družstev do Dolánek u Turnova, kde kluci z Bukoviny pořádali tradiční klání v požárním útoku na závěr hasičské sezóny.  

                                                                                                     RP

foto:ZDE

videoII:ZDE(ženy 8.)