Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Ploukonice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 06 Říjen 2012 13:04

 

    13.kolo PKL - Ploukonice - 29.9.2012

29. září se uzavřel seriál PKL a to v Ploukonicích. Počasí bylo oproti minulému víkendu schovívavější a tak se ukázalo i sluníčko:-))). Bohužel, nám nesvítilo :-(((. Muži šli na startovní čáru, tak jako v Bozkově, opět jako první. Košař neměl svůj den, zaspal na startu a pak pro ještě utopil koš v kádi :-(((.(takže pro muže už 3."N" po sobě!!!!!!!, málem se mu to samé podařilo ještě za kluky z Bukoviny). Za děvčata šla koš "navrátilkyně" Štěpka, malý zádrhel byl na spoji savic a tak výsledný čas nedával naději na dobrý výsledek. V konečném pořadí PKL 2012 po propočítání  výsledků ze všech soutěží  nám vyšly výsledky - ženy skončily celkově 8. a muži 10.

                                                                                                           RP

 foto:ZDE

videoI:ZDE (ženy 7.)