Hlavní menu

Přihlášení do systému"Lenin" 2012 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 28 Říjen 2012 16:20

 

         27.10.2012  -  Široký Důl 

 O Pohár VŘSR  Memoriál V.I.Lenina

V sobotu ráno po 5. hodině jsme vyrazili směr Široký Důl, kde proběhl další ročník Memoriálu V.I.Lenina. Nejeli jsme všichni, pouze Roman(koš za muže Benešova u Semil), Míra(P proud za muže Jirkova), Jitka(stroj za ženy Jeřmanic), Martina(koš za ženy Benešova u Semil) a Štěpka jako "povzbuzující divačka". Cestou na místo určení se stále střídaly dešťové přeháňky. V místě konání soutěže už pršelo vytrvale - chvíli méně či více. Jak jsme ale dostávali zprávy od nás ze "severu", kde už pěkně chumelilo, panovala obava, že to dorazí i sem. První polovina družstev tedy svůj  útok "zvládla" za deště. Děvčatům z Jeřmanic se útok nepovedl a "vinu" na tom mělo odpadlé béčko od mašiny. Útok se vydařil ženám z Benešova u Semil a v konečném pořadí obsadily 6. místo. V mužské kategorii pokazili své útoky např. muži z Jinolic, Libuně, Malé Skály, Tatobit, Jablonce n.Jiz.:-(((. Odhadem mezi 13 a 14 hodinou se déšť změnil v sníh, a tak zbytek družstev si odběhl svůj útok za sněžení. Nezdar se nevyhnul ani mužům z Benešova, kteří startovali jako předposlední družstvo a už za podpory osvětlení. A tak nejlépe umístěnými z našeho regionu byli muži z Jirkova, resp. Bukoviny. I přes nepřízeň počasí jsme ale rádi, že jsme se soutěže mohli účastnit i jako závodníci.

                                                                                                       RP

foto:ZDE