Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Jílové PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 13 Srpen 2013 18:39

 

PKL 2013  -  Jílové u Držkova - 11.8.2013

V neděli, druhý den po Podmoklicích, jsme vyrazili na již 10. kolo PKL a to do sousedního Jílového. Počasí přálo jako v sobotu a tak se zde sešlo přes 40 soutěžních družstev. Tentokrát od nás odjela obě družstva a shodou okolností ani jedno nebylo komplet :-((( U žen to tak ani nepřekvapí (koš a P proud), mužům chyběl P proud - vypomohl Pavel Štěpán z Jílového. Jako první šli na start domácí borci a hned nasadili laťku sakra vysoko - L proud 14,67 a P proud 15,40. Za nimi šli kluci z Podůlší, ale 4 setiny rozhodly, že domácí drželi stále první místo. My šli na start jako páté družstvo, koš nebyl zrovna podle představ, ale voda šla dopředu docela svižně. Výstřik na špičkách byl na nějakých 14,5 a tak L proud zastavil časomíru na 15,37. P proud však trochu "promaloval" na konečných 15,93. V tuto chvíli jsme však drželi třetí místo. Pak nás ale poslali "do brambor" Lestkováci a to o pouhé 4 setiny. Postupem času nás to sr...., ale kdyby nám ráno někdo řekl, že v Jílovém "uděláme" 4. místo, bereme to všemi deseti. Obvzlášť, když jsme tři soutěže nejeli a ze dvou máme "N". Naše ženy šly na start jako jedno z posledních družstev. Náběr dobrý, ale Lucce se rozdělovač vytrhl z ruky a při tom si otevřela bečkový ventil. Strojnice musela ubrat a po  jeho zavření už bylo jasné, že čas dobrý nebude. Nakonec se časomíra zastavila na 23,19 a v konečném pořadí to bylo až 8. místo. Z družstva mužů Vlastiboře si odbyl ještě jeden útok Míra, který si zaběhl L proud za kluky z Jirkova. Jinak musíme pogratulovat klukům z Jílového za předvedený výkon a k jejich prvnímu  vítězství v PKL a to právě na domácí půdě. Co se týče soutěže samotné a organizace, nemělo to chybu :-)))) Snad jedinou, kterou nešlo odstranit a to, že dnem soutěže byla neděle a druhý den se tedy muselo do pracovních procesů, takže se nemohlo posedět :-(((( ......Alespoň tedy já ne !!!!!!!!!!!!!!! :-((((............

                                                                                  RP

foto:ZDE

video VlastibořM:ZDE

video VlastibořŽ:ZDE

video JirkovM:ZDE