Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Nouzov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pondělí, 26 Srpen 2013 18:12

 

        PKL 2013  - Nouzov -  24.8.2013

V sobotu 24. 8. 2013 na nás čekalo v Nouzově již 11. kolo PKL. Od zdejší tratě nikdy nikdo neví, co mu připraví za "překvapení". Po noční soutěži v Roudném (M 13., Ž 8.) jsme odjeli do Nouzova pouze muži. A opět nekompletní (Dominik byl na cestách) a tak jsme si půjčili proudaře z Maršovic. Na oplátku šel za Maršovice náš béčkař. Na počátku se trochu míchalo s pořadím družstev, neb současně probíhala "Jizerka" v Dnebohu a některá družstva tam odjížděla. Z nás si tedy jako první odběhl svůj útok Tomáš za Maršovice a časem 14,57 se pevně usadili na 1. místě. Jěštěže nám počasí přálo a nebyla zima, takže to čekání na náš start se neslo celkem v pohodě. Útok nebyl špatně rozeběhnutý, jen ten kopeček ke kádi mě už dává zabrat, ale vodu jsme posílali dopředu na nějakých 8 ??? a výpaly byly na 14,4 :-)))). Mírovi se povedlo zastavit časomíru na 15,04, Petr trochu promaloval, ale i tak to opět byla "15", i když vysoká - 15,92. V tuto chvíli jsme se usadili na 5. místě. Ještě několik družstev však bylo proti :-(((( a tak v konečném účtování z toho bylo slušné 9. místo a pro nás další cenné body. To už jsme se ale začali pomalu přesouvat do Držkova, kde probíhal 2. ročník hasičské soutěže " Držkovská alej " a kde budeme měřit s naší časomírou. Z našeho družstva měl ovšem největší radost Tomáš, neboť kluci z Maršovic 1. místo udrželi a tak si odvezl zlato :-))))

                                                                                                                          RP

foto:ZDE

videoM Vlastiboř:ZDE

videoM Maršovice:ZDE