Hlavní menu

Přihlášení do systémuDržkovská alej 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pondělí, 26 Srpen 2013 19:56

 

 " Držkovská alej 2013 " -  Držkov  - 24.8.2013

Odpoledne 24. 8. 2013 po Nouzově na nás ještě čekala soutěž v Držkově. Nejenže budeme soutěžit, ale budeme tuto soutěž i měřit. Naše holky se daly ješte jednou letos dohromady, no bylo to trochu poslepené, ale bylo jich sedm a to byl základ. Ale opět se potvrdilo, že jakmile se "chodí" bez tréninků a není stabilní tým, nelze očekávat úspěch. Na začátku, ale vlastně i v průběhu soutěže byly trochu zmatky se startovním pořadím a nevyhnuly se ani našim holkám. Jak rády by už běžely, ale veškerý "vercajk" byl tou doubou někde na cestě mezi Nouzovem a Držkovem :-(((( Nakonec byly zařazeny mezi muže. Ale útok se vůbec nepovedl, tedy nepovedlo se napoprvé nalít, takže čas přes 34 s hovořil jasně, jak holky letos v Držkově dopadnou :-((((. Ale ani mužům se útok nepovedl, no nepovedl se Romanovi. Košíček chytil, ale savku nechal za sebou, takže koš byl v kádi až mezi 6 - 7 a výpaly na až 16,5 !!!. Konečný čas 17,96 je také brán jako nezdar. Na druhou stranu jsme ovšem měli "kliku" , že i ostatní družstva pokazila a tak i přes tento tragický čas jsme ukořistili 3. místo za druhými Bašnicemi (15,45). První místo uzmuli pro sebe kluci z Jílového za čas 15,43. Tomáš si odběhl béčka za Maršovice i v Držkově, ovšem už tak úspěšní nebyli. Jinak soutěž proběhla v pohodě, časomíra perfektní až na ten plonkový "kapslíček":-(((((. Po hasičské soutěži jsme shlédli fotbalové utkání  Držkov - Lučany n. N. s výsledkem 5 : 1 pro domácí tým :-))))

                                                                                                            RP

foto:ZDE

video JílovéM:ZDE

video BašniceM:ZDE

video VlastibořM:ZDE

Video VlastibořŽ:ZDE