PKL Jílové 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 03 Srpen 2014 12:49

 

8.kolo PKL 2014 - Jílové u Držkova - 2.srpna 2014

Na další kolo PKL, v pořadí již osmé,  jsme se těšili, neboť proběhlo v sousedním Jílovém a zde se soutěže vždy líbily. Ale jak se na něco moc těšíte, zpravidla to dopadne katastrofálně. Ćtvrteční trénink nenasvědčoval žádnou velkou katastrofu, časy tedy nic moc, ale byly. Śpatné to bylo ale v sobotu, Roman dostal zánět do lokte, takže na koši ho zastoupil Milan a druhý volný "flek" byl na L proudu - za Míru běžel Tomáš. "Průšvih" také byl, že se přijelo avii, a to pak soutěž v letošní sezóně dopadne vždy špatně. Bohužel se to potvrdilo i v Jílovém. Náběr vody až na menší komplikaci se savkou v kádi byl v pořádku a voda z mašiny vyhrkla cca na 8,2 s. Dominikovi se však nepodařil spoj a tak odběhl ze základny jako poslední!!!! Útok se i přes toto zaváhání dokončil, ale čas 18,65 s stačil pouze na konečné 19. místo a to tedy znamenalo vyjít bodově naprázdno:-(((( Za týden se jede do Podmoklic, tak si snad napravíme chuť po nezdaru v Jílovém.....

                                                                                                           RP

foto:ZDE

video:ZDE

video:Helma