Hlavní menu

Přihlášení do systémuPles PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 19 Březen 2017 17:15

                HASPOTPLE 2017 - Vlastiboř - 18.března 2017 
 
V polovině března proběhl tradiční ples "HASPOTPLE 2017". Po slunečných dnech nás v sobotu ráno trochu překvapil sníh a odpoledne už déšť, což znamenalo, že před sokolovnou bude opět pěkně blátivo. První hosté ze začali trousit po 18 hodině. Zpestřením večera byla ukázka společenských tanců v podání profesionální taneční dvojice. A že se tance líbily, bylo poznat podle potlesku. Aby hosté večer nestrádali, o to se starala obsluha naší kuchyně a výčepu. Akce se vydařila, to bylo zřejmé z ohlasů přítomných hostů. A tak příští rok se u nás opět sejdeme.
 
                                                                                                                  RP
 
Foto: ZDE